• Zatrzymaj młody wygląd
  dzięki zabiegom z botoksu

  więcej o zabiegu
 • Zabieg poprawia ogólny wygląd skóry, jej elastyczność, jędrność, usuwa przebarwienia. Sprawdź!

  więcej o zabiegu
 • Przywróć naturalne kształty
  dzięki zabiegom z kwasu hialuronowego.

  więcej o zabiegu
 • Uzyskaj efekt liftingu dzięki
  nowoczesnym niciom PDO.

  więcej o zabiegu

Powiększanie i modelowanie ust (StylAge Special LIPS)

Opis zabiegu:

 

Zabieg wypełniania ust polega na wprowadzeniu do nich za pomocą igły kwasu hialuronowego w formie żelu. W efekcie tego zabiegu skóra zostaje wygładzona i przywrócone zostaje jej prawidłowe nawilżenie. W zależności od oczekiwań i potrzeb pacjentów istnieje możliwość poprawienia konturu, zwiększenie objętości wargi górnej lub dolnej oraz podniesienia kącików ust.

Zabieg powiększania ust czy też modelowania ust jest wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych osób (tak kobiet jak i mężczyzn), korekta dotyczy najczęściej zbyt małej wargi górnej lub dolnej. Część pacjentek pragnie powiększyć swoje usta. Jeżeli chodzi o osoby starsze, dokonuje się przeważnie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej.

Zabieg ten wymaga odpowiedniego przygotowania w celu uzyskania jak najlepszych efektów a także uniknięcia najczęstszych powikłań. Na około 3 dni przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny oraz innych leków upośledzających krzepnięcie krwi oraz leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu należy unikać intensywnego nagrzewania ciała (solarium, sauna, promienie słoneczne) oraz wysiłku fizycznego. Bezpośrednio przed zabiegiem należy dokładnie zmyć makijaż z ust.

 

Informacje o zabiegu:

 

Okolice ust są bardzo wrażliwe, dlatego też zabiegi w tej okolicy wykonywane są najczęściej w znieczuleniu miejscowym. Proponujemy naszym pacjentom znieczulenie przy pomocy kremu znieczulającego (ok. 20-30 min przed zabiegiem), lub też przez znieczulenie nasiękowe (tzw. dentystyczne). Preparat kwasu hialuronowego jest wstrzykiwany przez w skórę właściwą przy użyciu jednorazowej, sterylnej ampułkostrzykawki zaopatrzonej w bardzo cienką igłę.

W zależności od potrzeb pacjenta można korygować całą okolicę ust tzn:

- zwiększyć objętość czerwieni wargowej;

- modelować kontur ust;

- wypełnić drobne zmarszczki wokół ust.

Po zakończeniu iniekcji miejsce wstrzyknięcia preparatu jest masowane, dzięki czemu preparat kwasu hialuronowego zostaje równomiernie i jednolicie rozprowadzony na całej powierzchni ust. Bezpośrednio po zabiegu stosujemy preparat z witaminą K lub inny preparat, którego celem jest ograniczenie możliwości pojawienia się drobnych siniaczków.

 

Efekt:

 

Po wstrzyknięciu żelu w usta kwas hialuronowy wiąże wodę i powiększa ich objętość. Efekt utrzymuje się ok. 6-9 miesięcy w zależności od indywidualnych predyspozycji. Zaletą zabiegu jest fakt, iż pomimo wchłonięcia się preparatu widoczna jest znaczna poprawa jakości skóry ust poprzez trwałe i aktywne nawodnienie skóry oraz poprawę elastyczności. To wszystko za sprawą kwasu hialuronowego, który pozostawiony w skórze cały czas pracuje i stymuluje skórę jak długotrwały zabieg kosmetyczny i opóźnia wynikające z utraty wody starzenie się skóry.

Po zabiegu

Przez kilka godzin po zabiegu należy unikać nadmiernej ekspresji w obrębie ust, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji. Przez około 3 dni nie powinno się nadmiernie narażać ust na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, sauna).

 

Przeciwwskazania:

 

- Aktywna choroba nowotworowa

- Ciąża

- Karmienie piersią

- Aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze

- Przyjmowanie leków zaburzających krzepnięcie krwi

- Choroby autoimmunologiczne (tzw. z autoagresji)

- Skóra źle tolerująca iniekcje (bardzo płytkie unaczynienie, skłonność do powstawania keloidów (bliznowców)

- Niestabilna cukrzyca

- Egzema lub łuszczyca

- Nadwrażliwość na kwas hialuronowy

 

Wskazania:

 

- zwiększenie objętość wargi czerwonej,

- modelowanie konturu ust,

- wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust

 

 Po zabiegu powiększania usta są pełniejsze, nawilżone oraz mają ładny i głębszy kolor. Efekt zabiegu można dostosować do oczekiwań pacjenta. Można powiększone usta delikatnie aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt, lub bardzo widocznie, tak jak u wielu gwiazd szklanego ekranu.

 • Powiększanie, korekta kształtu ust

  900zł

Subskrypcja

Oferty specjalne i nowości wprost na Twoją skrzynkę mailową

Zapraszamy do kontaktu i wizyty w salonie

Telefon: +48 537 537 597 | kontakt@aeterna.pl

Aeterna Medycyna Estetyczna - 41-800 Zabrze ul. Szramka 7